LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

Video von 2012

Get Adobe Flash player
Banner
Banner
Kvietimas į Kovo 11-osios eitynes 2015
Freitag, den 06. März 2015 um 22:53 Uhr

kovo_11_tb

Lietuva prieš 25 metus atkūrė savo Nepriklausomybę, o prieš 15 metų tautinis jaunimas pradėjo minėti Kovo 11-ąją patriotinėmis eitynėmis šalies sostinės – Vilniaus centre.

Read MoreŠios eitynės - tai patriotinio jaunimo laisvės proveržis, iššūkis viso pasaulio globalistams bei kosmopolitams, siekiantiems suniveliuoti, sunaikinti tautas, nacionalines kultūras, paversti laisvas ir išdidžias Europos tautas pilka mase be savo istorijos, be kalbos, be identiteto, be šaknų.

Todėl Kovo 11-osios eitynėse kasmet dalyvauja ne tik Lietuvos, bet ir kitų laisvų Europos tautų piliečiai nešini savo nacionalinėmis vėliavomis.

Atvykite ir Jūs, nebūkite abejingi. Jeigu norite išsaugoti savo tautos vertybes, prisijunkite prie patriotinių eitynių Vilniuje Kovo 11-ąją ir atsineškite savo tautinę vėliavą.

Eitynių pradžia - 16.00 val. Katedros aikštėje.

 
Nuotraukos 2014
Freitag, den 14. März 2014 um 13:13 Uhr

2014 m. Kovo 11-osios eitynių nuotraukos.

Fotografas - Artūras Čiras.

DSC_1445

Weiterlesen...
 
Vilniaus Rotušės aikštėje prasidės laisvės žygis
Donnerstag, den 06. Februar 2014 um 23:12 Uhr
K-11-P3113609-M

Lietuvių Tautinis Centras ir Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjungą Kovo 11-ąją šiemet kviečia paminėti didžiausia Lietuvos istorijoje šventine eisena.

Kviečiame visus eisenos dalyvius Vilniaus Rotušės aikštėje rinktis 15 val.

Lygiai 16 val. nuo Rotušės pajudės motociklininkų klubo „Vorai“ motorizuota kolona, tuomet pradėsime ir pačias eitynes. Žygiuosime maršrutu: Rotušės aikštė-Vokiečių gatvė-Vilniaus gatvė-Kudirkos aikštė-Gedimino prospektas-Seimo rūmai. Prie Seimo bus įrengta scena, kur sugiedosime valstybės himną, išklausysime sveikinimo kalbas ir kartu sudainuosime kelias daugeliui gerai žinomas liaudies dainas.

Eitynių dalyviai kviečiami atsinešti savo atstovaujamų organizacijų bei valstybines ir istorines Lietuvos vėliavas, pasipuošti lietuviška simbolika ir atributika, galimi ir valstybingumo idėjas palaikantys plakatai. Netoleruosime tik imperialistinių užsienio valstybių bei viršvalstybinių darinių simbolikos, taip pat nieko bendro su Nepriklausomybės atgavimu neturinčių organizacijų simbolių ar kokių nors prekių ženklų reklamos.

Kviečiame švęsti Kovo 11-ąją linksmai ir blaiviai. Todėl visi apsvaigę asmenys bus nedelsiant šalinami iš eitynių dalyvių gretų. Be to, mūsų tvarkdariai į policijos rankas perduos visus į eiseną bandančius įsiskverbti provokatorius ar neramumus kurstančius Nepriklausomybės idėjai priešiškus asmenis. Visus eitynių dalyvius kviečiame geranoriškai vykdyti organizatorių bei lydinčiųjų policijos pareigūnų nurodymus, nekreipti dėmesio į galimas provokacijas iš šalies, nesivelti į jokius konfliktus su praeiviais ar priešiškas replikas laidančiais veikėjais.

Weiterlesen...
 
Nuotraukos 2013
Mittwoch, den 13. März 2013 um 11:39 Uhr

2013 m. Kovo 11-osios Patriotinių eitynių nuotraukos.

Fotografas - Artūras Čiras.

DSC_0710

Weiterlesen...
 
2013 m. Kovo 11-osios eitynės
Mittwoch, den 13. März 2013 um 11:19 Uhr
14 minučių trukmės filmukas.

Gero žiūrėjimo ir nepamirškime dalintis!


 
Būkime verti!
Donnerstag, den 07. März 2013 um 18:46 Uhr
KOVO-11-2013-VIRSUS

Užsieniui parsidavusi valdžia bijo savo šalies patriotų – tautinio jaunimo, signatarų, visuomenininkų ir kitų savo Tautos likimui neabejingų žmonių. Dėl to ji šiemet sugalvojo privatizuoti Gedimino prospektą, organizuodama ten savo pseudo šventę: į šią visai Lietuvai brangią vietą dabar bus prievarta varomi meno kolektyvai, šantažuojant jiems nubraukti finansavimą atsisakymo atveju, netgi mažamečiai vaikai, kurie per šaltį ir šlapdribą bus verčiami penkias valandas kreidutėmis marginti „prabangųjį“ prospekto grindinį, kad po to atėję valytojai galėtų visa tai nuplauti...

Dar atsitiktiniai praeiviai galės pamatyti valdžios sugalvotą ypatingai svarbų Kovo 11-osios paminėjimo akcentą – kinietišką mankštą taiči, be kurios tiesiog neįsivaizduojama jokia valstybinė šventė...

Apgailėtini ir niekšiški parsidavėlių veiksmai yra skirti vieninteliam tikslui: žūt būt neleisti Lietuvos patriotams minėti Nepriklausomybės atkūrimo dienos, uždrausti tautiniam jaunimui pagerbti mūsų didvyrius ir galutinai ištrinti bet kokius laisvės siekius iš Tautos sąmonės.

 

Tačiau laisvę mylintys Lietuvos žmonės Kovo 11-ąją jau nuo 15 val. rinksis Katedros aikštėje prie paminklo Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui. Nes tai yra visų Lietuvos žmonių šventė, o ne valdžioje sėdinčių užsieniui tarnaujančių niekšų ir jiems pataikaujančių išdavikų.

Weiterlesen...
 
« StartZurück1234567WeiterEnde »

Seite 1 von 7

Video von 2011

Get Adobe Flash player

Stoß "Mag ich"

Banner


feed-image RSS - užsisakyk!

© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30