LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

Video von 2012

Get Adobe Flash player
Banner
Banner
Būkime verti!
Donnerstag, den 07. März 2013 um 18:46 Uhr
KOVO-11-2013-VIRSUS

Užsieniui parsidavusi valdžia bijo savo šalies patriotų – tautinio jaunimo, signatarų, visuomenininkų ir kitų savo Tautos likimui neabejingų žmonių. Dėl to ji šiemet sugalvojo privatizuoti Gedimino prospektą, organizuodama ten savo pseudo šventę: į šią visai Lietuvai brangią vietą dabar bus prievarta varomi meno kolektyvai, šantažuojant jiems nubraukti finansavimą atsisakymo atveju, netgi mažamečiai vaikai, kurie per šaltį ir šlapdribą bus verčiami penkias valandas kreidutėmis marginti „prabangųjį“ prospekto grindinį, kad po to atėję valytojai galėtų visa tai nuplauti...

Dar atsitiktiniai praeiviai galės pamatyti valdžios sugalvotą ypatingai svarbų Kovo 11-osios paminėjimo akcentą – kinietišką mankštą taiči, be kurios tiesiog neįsivaizduojama jokia valstybinė šventė...

Apgailėtini ir niekšiški parsidavėlių veiksmai yra skirti vieninteliam tikslui: žūt būt neleisti Lietuvos patriotams minėti Nepriklausomybės atkūrimo dienos, uždrausti tautiniam jaunimui pagerbti mūsų didvyrius ir galutinai ištrinti bet kokius laisvės siekius iš Tautos sąmonės.

 

Tačiau laisvę mylintys Lietuvos žmonės Kovo 11-ąją jau nuo 15 val. rinksis Katedros aikštėje prie paminklo Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui. Nes tai yra visų Lietuvos žmonių šventė, o ne valdžioje sėdinčių užsieniui tarnaujančių niekšų ir jiems pataikaujančių išdavikų.

 

Mes šventėme ir švęsime, nors mums jau grasinama represijomis. Pergyvenome visus buvusius okupantus, pergyvensime ir vietines kosmopolitines padugnes bei kitas žydrąsias menkystas. Nebijome mes jų represijų, nes taip jie tik demonstruoja savo silpnumą ir pagiežą.

 

Kiekvienas save gerbiantis Lietuvos žmogus turi ateiti į Katedros aikštę ir stoti į vieną gretą su ištikimais šalies patriotais. Neatiduokime savo šventės svetimiesiems. Didžiuokimės savo Tautos didvyriais, neišsigandusiais okupantų ginklų ir kalėjimų, sekime jų garbingu pavyzdžiu.

 

...Siautėjant kraujo ištroškusiems stribams, enkavedistams ir išdavikams tamsiame miško bunkeryje Poetas ir Karys Bronius Krivickas-Vilnius rašė apie Lietuvą ir Tiesą:

Dėl jos einu tarp gretų pirmutinių
Ir ugnimi sau ginklą užtaisau
Ir puolu sūkurin žiaurių kautynių
Ir paskutinį šovinį palieku sau...

Būkime verti šių Didžiavyrių vardo, saugokime jų atminimą. Lietuva – lietuviams, per amžius buvo ir bus!!!

Ričardas Čekutis-AitvarasŠį kvietimą JPG ar PDF grafiniais formatais, o taip pat Kovo 11-osios Eitynių plakatus galite atsisiųsti čia.

 

Video von 2011

Get Adobe Flash player

Stoß "Mag ich"

Banner© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30