LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

2012-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Straipsniai 2011
Vytenis Paulauskas - Homoseksualų eitynės – šventė, Kovo 11-osios eisena – „fašistų renginys“?
2011-09-20

hom

Žudynės Norvegijoje susilaukė plataus atgarsio visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje. Imta ieškoti, kas galėtų būti potencialūs A.Breiviko pasekėjai Lietuvoje. Gvildenant šią temą nuolat per televiziją buvo rodoma per Kovo 11 d. šventę su Lietuvos valstybine vėliava žygiuojantys demonstrantai. Atseit žiūrėkite į nusikaltėlius – lietuviškuosius nacionalistus, fašistus, įsidėmėkite jų veidus ir juos nubauskite, kol jie dar nespėjo padaryti naujų nusikaltimų.

Skaityti daugiau...
 
Apie nacizmą, rasizmą, ksenofobiją ir kitus baubus
2011-03-26
apie_apie

Ir vėl skleidžiamas melas apie Lietuvą, ir vėl pretekstas – tautiškai nusiteikusio jaunimo eisena Vilniuje kovo 11-ąją.

Esą tai buvo neonacių, ksenofobų ir net fašistų maršas. Per žiniasklaidą parodytais kelių “skustagalvių” jaunuolių veidais buvo norima visuomenei ir pasauliui parodyti, kad Lietuvoje kyla fašizmas. Tą bandė įrodyti visokie “naujųjų kairiųjų”, “komunistų”, “tolerantų” internetiniai portalai ir žiniasklaidos priemonės. O paskui į šmeižto ir juodinimo kakofoniją buvo įtraukti ir politikai, tarp jų – ir aukščiausi valstybės pareigūnai.

Skaityti daugiau...
 
Dr. Rūta Gajauskaitė - LIETUVA - lietuviams, lietuviai - LIETUVAI
2011-03-22
gajauskaite01

Privalau pacituoti Lietuvos Respublikos Konstituciją, kad niekam nekiltų abejonių dėl tokio šio straipsnio pavadinimo ar šūkio patriotiškumo. Konstitucijos 2-jame straipsnyje parašyta, kad Lietuvos valstybę kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai. Tai teisine kalba Pagrindiniame valstybės įstatyme įtvirtinamas Lietuvos identitetas ir valstybės suteikta aukščiausia teisė – suverenitetas – Tautai.

Skaityti daugiau...
 
Ričardas Čekutis - Kosmopolitiniai radikalai šmeižia ir meluoja
2011-03-15
DSC_0002

Kaip ir reikėjo tikėtis, Kovo 11-ąją per televizorius išvydę vis gausėjančias patriotų gretas, sukruto įvairūs kosmopolitiniai radikalai, save pravardžiuojantys “lygybės”, “tolerancijos” bei “žmogaus teisių” aktyvistais ir centrais.

Įpratę šventes organizuoti už reprezentacines lėšas lygesni už lygiuosius šie „valdžiažmogiai“ nusprendė, kad tik jie teisingai švenčia kovo 11-ąją.

Skaityti daugiau...
 
Arūnas Gumuliauskas - Nepainiokime terminijos...
2011-03-13

gumuliauskas01

Kovo 11-osios eisena centrine sostinės gatve sukėlė isteriją kai kuriose žiniasklaidos priemonėse.
Prapliupo kaltinimai nacizmo, fašizmo propagavimu. Šią poziciją parėmė gerai žinomi šalyje komunistuojantys elementai bei kosmopolitai. Tik gaila, kad visi jie susipainiojo terminijoje. Nedovanotina, kada nacionalizmas tapatinamas su nacizmu, o globalizacija – su globalizmu. Nacionalizmas plačiąja prasme reiškia pagarbą, meilę savo gimtajai kalbai, istorijai, papročiams, pagaliau Tėvynei.

Skaityti daugiau...
 


2011-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player

Spausk "Patinka"

Reklaminis skydelis


feed-image RSS - užsisakyk!

© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30