LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

2012-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Ričardas Čekutis - Kosmopolitiniai radikalai šmeižia ir meluoja
2011-03-15
DSC_0002

Kaip ir reikėjo tikėtis, Kovo 11-ąją per televizorius išvydę vis gausėjančias patriotų gretas, sukruto įvairūs kosmopolitiniai radikalai, save pravardžiuojantys “lygybės”, “tolerancijos” bei “žmogaus teisių” aktyvistais ir centrais.

Įpratę šventes organizuoti už reprezentacines lėšas lygesni už lygiuosius šie „valdžiažmogiai“ nusprendė, kad tik jie teisingai švenčia kovo 11-ąją.

Seimo “lygybės” grupe pasivadinę parlamentarai nedvejodami visus Kovo 11-osios eitynių dalyvius apšaukė neišprususiais neonaciais: “Žmonės, kurie išdavė leidimą radikalams marširuoti centrinėje Vilniaus gatvėje, ir neišprususių neonacių minia parodė nepagarbą Lietuvos valstybės ir tautos praeičiai ir dabarčiai.”

Lygesni už lygiuosius seimūnai taip ir nepaaiškino, kokiu būdu eitynių dalyviai parodė “nepagarbą” Lietuvos valstybei. Kad žygiuodami dainavo liaudies dainas? Kad eisenoje žygiavo su Lietuvos valstybės, o ne žydrom Euro-imperijos vėliavom? Ar kad skandavo Vinco Kudirkos dar 1902 metais paskleistą šūkį, kurį visiškai išteisino ir šiuolaikinis teismas?

Matyt, šių pseudotolerancijos radikalų nuomone, LR teismo sprendimų kvestionavimas ir yra pati didžiausia pagarbos valstybei išraiška?

Žinoma, atsakyti į šiuos klausimus jie nesivargina.

Tačiau yra ir dar svarbesnių klausimų: nuo kada atskiri Seimo nariai gali nurodinėti savivaldybei, kokius leidimus jai išdavinėti? Maža to, nepagarba valstybei kaltinti savivaldos pareigūnus, sąžiningai ir dorai atlikusius savo pareigą, nepaisant vis didėjančio įvairių destruktyvių grupių spaudimo? Ar tai nėra teisinis nihilizmas, jei parlamentaras gali sau leisti kištis į kitos, jam nepavaldžios institucijos darbą?

Nors apie ką čia aš – tai įprasta valdžiažmogių veiklos praktika, nes tik jie yra patys teisiausi ir teisingiausi, “dievo pateptieji”, visi likusieji – “neišprususi minia…”.

Dar keisčiau, kai į “pasipiktinusių” chorą įsijungia europarlamentaro Leonido Donskio, pagarsėjusio antilietuviškais ir antivalstybiniais pareiškimais ES, bei Naujosios kairės’95 ultraradikalų grupuotė, suviliojusi ir kelis rašytojus. Šitie nežinia kieno teisių “gynėjai” jau pirmajame savo švento “pasipiktinimo” sakinyje nesikuklindami imasi visažinių valstybės valdovų vaidmens: “2011 m. kovo 11 d. neteisėtai gavę leidimą Vilniaus Gedimino prospektu pražygiavo radikalieji nacionalistai ir neonaciai…”.

Matote gi, NK’95 “aktyvistai” ir keli rašytojai vieninteliai tiksliai žino, kas mūsų valstybėje yra teisėta, o kas ne. Suprantama, šio kelių žmogelių destruktyvaus judėjimo tradicijoje yra šmeižtas, melas bei drabstymasis purvais – tik tuo ir turtingi, kaip sakoma. Tačiau ką šioje kompanijoje veikia tie patys rašytojai, akivaizdžiai net nematę pačių eitynių - klausimas jų sąžinei.

Akivaizdu ir tai, kad paskutinysis “aktyvistų” tekstas rašytas dar gerokai prieš pačias eitynes. “Pasipiktinime”, išplatintame BNS kanalais, įžūliai meluojama: antai rašoma, jog patriotų eisenos dalyviai skandavo tokius šūkius, kaip “Mes – broliai balti” ir “Už Lietuvą, tautą ir rasę!”.

Turbūt neverta nė sakyti, kad niekas tokių šūkių neskandavo.

Bet argi “nepriklausoma” ir “demokratiška” žiniasklaida šiais laikais pajėgi demaskuoti tokį akiplėšišką melą?

Kiek paverkšlenę, netiesiogiai apkaltinę eisenos dalyvius kone bandymu organizuoti valstybinį perversmą, “aktyvistai” gailiai atsiduso: “…glumina ir baugina, stebint kasmet didėjančias jų mases…”.

Tai bene vienintelis sakinys visame tekste, tiksliau, sakinio dalis, atitinkanti tikrovę. Ir tai geriausiai paaiškina prasidėjusią patriotinių jėgų šmeižto kampaniją bei drabstymąsi purvais – jokie donskiai su savo paslaugiaisiais “aktyvistais” šiandien nepajėgūs sustabdyti patriotizmo plėtros Lietuvoje, kad ir ką mums žygiuojant beamsėtų pakelėse stypsantys paleckiai ir “nočnoj dozor” neobolševikai.

Turime ir kuo “pasidžiaugti” – Leonidas Donskis demonstruoja tvirtą proletarišką, antitautišką vienybę su Algirdo Paleckio “frontininkais” bei “Nočnoj dozor”, dar neseniai siautėjusiais Talino gatvėse neobolševikais. Ir po to pasakoja mums apie “europietiškas” vertybes, “demokratiją”, “besikeičiančią” Rusiją…

Dabar papasakokite, draugas Donski, kad su Rusijos šovinistais einame išvien mes, o ne jūs…

Tik nepamirškite atsiriboti nuo mūsų – nuo savo tautos, kuri vis dar tiki laisvės idealais, nepaisant visų kosmopolitinių “aktyvistų” pastangų.

Kartu tai jums ir atsakymas, kodėl mūsų vis daugėja.

www.tautos-balsas.lt


 

2011-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player

Spausk "Patinka"

Reklaminis skydelis© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30