LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

2012-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga ir Kovo 11-osios eitynės
2012-02-20
DSC_0481_Kaunas_V16

Nuo 2009-ųjų metų, kai patriotinės Kovo 11-osios eitynės tapo sankcionuota demonstracija, prie jos prisijungė ir Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga (LTJS), visada reiškusį didelį palaikymą šiam renginiui, ir keletą paskutinių metų, tapusi viena iš organizatorių.


LTJS tikslai, ideologija ir vertybės nesikerta su eisenos vizija, todėl tai tapo neatsiejama kiekvieno organizacijos nario metų prievole - sudalyvauti šiame garsiame renginyje. Kadangi šią didžią dieną vyksta ir daugiau „valstybinio patriotizmo“ švenčių ir minėjimų, LTJS laikosi nuomonės, kad maištinga, partizanų apdainuota ir Sąjūdyje tvyrojusi tautiškumo dvasia grįžta tik šiame renginyje, „išplaukusiame iš apačios“, o ne kuruojamo šiandieninės valdžios – vakarykščių komunistų, šiandien klūpinčių pirmose bažnyčių eilėse, anų dienų internacionalistų, šiandien iškilmingai giedančių Tautinę giesmę...


Todėl tokioje eisenoje visada jaučiamės geriausiai, jaučiamės būdami savo vietoje. Ir nors patiriame milžinišką spaudimą „iš viršaus“, kad pasmerktume tokias eitynes, kad atsiribotume nuo žmonių, kurie ten eina, tam, kad gautume riebesnį kaulą nuo valdžios stalo, skiriamo jaunimo organizacijoms, niekada to nedarėme ir nedarysime.

Tačiau, būdama legaliai veikianti organizacija, visada stengėmės ir dirbome tam, kad šios eitynės taptų kuo patrauklesnėmis visuomenei, gausiau lankomomis ir organizuotesnėmis. Prieš kiekvieną reginį gaminamės transparantus, organizuojamės kuo didesnį skaičių trispalvių, mokomės skanduotes ir dainas.

Mūsų vizija yra tokia, kad eisena taptų ne paprastu ėjimu iš taško A į tašką B, o didžiuliu ir įspūdingu akiai reginiu, kuris abejingu nepaliktų nei vieną tai mačiusį žmogų. Trispalvių, transparantų ir dainų mums visada buvo ir bus mažai! Nuolat dedame pastangas tam, kad kiekvienas eisenos dalyvis šiam renginiui ruoštųsi, o jame elgtųsi kultūringai ir civilizuotai. Manome, jog tik taip įmanoma pasiekti šios eisenos dalyvių širdyse susiformavusius tikslus.

O tikslai aiškūs ir paprasti, jie puikiai atsispindi pagrindiniame eisenos šūkyje „Lietuva - lietuviams“. Niekas niekada neklausia ką mes norime pasakyti šiuo istoriniu šūkiu, o „geriau už mus žinantieji“ visada puola piešti jį kruvinomis spalvomis. Tačiau, kaip ir kiekvienas šūkis, jis gali turėti tokią reikšmę, kokią ją neša šūkį skanduojantieji. O mūsų organizacija jį vertina kaip reikalavimą, jog mūsų šalis nustotų blaškytis tarp įvairių geopolitinių blokų, o bet jau rodytų pastangas remtis į tai ką turėtų. Lietuva turėtų rūpintis, turėtų tobulinti ir turėtų būti kuriama lietuvių tautos, kuri ir įkūrė šią šalį. O aklas atsidavimas stipresniųjų malonei yra gėdingas kiekvieno laisvo žmogaus dvasiai. Kiekvienas tėvas norėtų matyti savo vaiką augantį savarankišką ir tvirtai stovintį ant žemės, o ne drebantį ir laukiantį išmaldų iš fondų ir t.t. Taip ir mūsų tauta turėtų būti nepertraukiamais saitas surišta su šia valstybe, o valstybė - su tauta. Jos abi priklauso viena kitai. Lietuva – lietuviams, lietuviai – Lietuvai.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga kviečia visus šalies tautininkus, kurie yra nepatenkinti kosmopolitinama ir globalistų užvaldyta šalies padėtimi ateiti į šį renginį, atsinešti trispalvę ar kitą tautinį simbolį. Svarbiausia – nelikti pasyviems, kai mūsų akyse yra griaunama šalis ir nyksta tauta.

LTJS visada sakė ir sakys: tai – daugiau nei eitynės!

Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga


 

2011-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player

Spausk "Patinka"

Reklaminis skydelis© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30