LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

2012-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno „Žalgirio“ fanai apie Kovo 11-osios eitynes
2012-03-09
sutrispalve250

Kauno „Žalgirio“ aktyvaus palaikymo grupuotė „Green White Boys“ jau trečius metus iš eilės dalyvaus Kovo 11–osios - Nepriklausomybės dienos eitynėse. Mūsų judėjimo vienintelis tikslas yra visur ir visada palaikyti mylimą komandą, tačiau pilietiškumas ir patriotizmas yra neatsiejama mūsų ideologijos dalis.

„Žalgiris“ sovietinės priespaudos metu buvo vienas iš pagrindinių įrankiu lietuvių tautai, norėjusiai tapti nepriklausomai. Kovos su Raudonosios armijos klubu „CSKA“ simbolizavo visos Lietuvos kovą prieš Tarybų Sąjungą. Esame to dalis ir negalime tam likti abejingi.

  
„Green White Boys“ nariai šiame renginyje dalyvauja savanoriškai ir kiekvienais metais patriotiškos eitynės sudomina vis daugiau mūsiškių. Džiugu, jog ir pačios eitynės sulaukia vis didesnio patriotais save laikančių žmonių dalyvavimo. Gaila, jog ne visiems patinka, kad jaunimas nori būti aktyvus, pilietiškas, išsakyti savo nuomonę ir kartu paminėti vieną didžiausių mūsų, kaip tautos pergalių istorijoje.

  
„Laisva ir nepriklausoma“ Lietuvos žiniasklaida siekia sumenkinti šį renginį, vaizduodama jį kaip neonacistinį ar netgi fašistinį. Kuo straipsnio antraštė bus labiau iššaukianti, o turinyje daugiau ekstremalių išsireiškimų (nesvarbu atitinkančių realybę ar ne), tuo daugiau populiarumo sulauksi. Tik būdamas ten, tik matydamas viską iš arti gali nuspręsti, kaip yra iš tiesų. Kad ir tas pats „skandalingasis“  šūkis “Lietuva lietuviams” - prikeltas iš mūsų istorijos, o ne šių dienų naujadaras. Jį pirmą kartą XIX amžiaus pabaigoje panaudojo garsus lietuvių visuomenininkas, rašytojas Povilas Višinskis, vėliau sėkmingai jį naudojo ir mūsų himno autorius Vincas Kudirka, tačiau neteko girdėt, kad kažkas juos vadintų neonaciais ar fašistais. Būtent tokių žmonių pėdsakais, jų vertybėmis ir yra grįstas Kovo 11-osios eitynių kelias, kurio pagrindinis tikslas - vienyti, sutelkti jaunimą, mylintį šį kraštą, saugantį jo istoriją ir tradicijas.

   
Tokioms mažoms valstybėms kaip Lietuva žiupsnelis nacionalizmo niekada nepakenkė ir nepakenks. Be jo valstybė su visomis savo šaknimis, tradicijomis, vertybėmis gali paskęsti globalizacijos liūne. Vis didėjantis Europos Sąjungos institucijų bei sprendimų viršvalstybiškumas, grėsmingas artėjimas prie federacinės santvarkos, prie kurios dar labiau priartėta po Lisabonos sutarties, energetinė priklausomybė rytams kelia vis didesnį pavojų mūsų šalies suverenitetui bei ateičiai. Tik būdami vieningi galime drąsiai žvelgti į ateitį ir pasirinkti kelią tokį, kokio norime mes patys.

   
„Green White Boys“ visus kviečia palaikyti patriotines Kovo 11-osios eitynes, jų deklaruojamas vertybes, idėjas ir kartu su visais patriotais žygiuoti Sostinės gatvėmis su trispalve rankoj!

 

Kauno „Žalgirio“ aktyvaus palaikymo grupuotė „Green White Boys“

http://gwb.lt/v2/


 

2011-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player

Spausk "Patinka"

Reklaminis skydelis© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30