LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

2012-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Vilniaus "Žalgirio" ir "Sakalų" fanai: "Mūsų jėga - vienybėje!"
2012-03-10
kovo11_IMG_250

Peržvelgiant praėjusių metų Kovo 11-osios eitynių nuotraukas, negali nepastebėti vaikinų, nešančių įspūdingo ilgio trispalvę su užrašu: „Mūsų jėga vienybėje“. Tie vaikinai – VMFD „Žalgirio“ ir Vilniaus „Sakalų“ komandų gerbėjai. Būtent dėl šios priežasties trispalvės galuose puikuojasi sirgalių logotipai.


Šių dviejų sostinės klubų gerbėjai bendrauja jau ne vienerius metus. Juos vienija panašus požiūris daugeliui dalykų. Vienas iš jų – meilė Tėvynei. Pažiūrėjus į abi fanų tribūnas nesunkiai ant vėliavų ar kitos atributikos rasi tautinių simbolių. Daugelis sirgalių ant viršutinių drabužių prisisiuvę trispalves.
Praėjusių metų koncerte „Tėvynei“ „Pietų-IV Ultras“ ir „Sakalai Ultras“ kartu su grupe „Tiesiai šviesiai“ atliko dainą „Geltona Žalia Raudona“, dar kartą parodydami meilę Lietuvai. 

  

kovo11_IMG_450   

  

  

Komandos fanai  visada pasižymėjo patriotiškumu. Iš kur tai kilo? Kodėl?

 

„Pietų IV“
Vilniaus „Žalgirio“ fanai visais laikais buvo patriotiški, dalyvaudavo Sąjūdžio mitinguose, jiems teko dalyvauti ir garsiajame „bananų baliuje“ prie A. Mickevičiaus paminklo.  1991 m. sausį Pietų IV atstovai dalyvavo Seimo gynime,  budėjo prie TV bokšto, ir nuo tų laikų Pietų IV išliko patriotiška organizacija, kiekviena nauja karta iš vyresnės perima tokias idėjas.

  
„Sakalai Ultras“
Vilniaus “Sakalų” sirgaliai visada buvo patriotiškas jaunimas. Viena iš priežasčių - “Sakalai” yra lietuviškiausias klubas žaidžiantis Lietuvos krepšinio lygoje.

  

Jūsų komandų sirgaliai eina Kovo 11-osios eisenoje, kurias organizuoja Lietuvių Tautinis Centras.  Ar prisijungiate prie valstybinių švenčių ir renginių?

  

„Pietų IV“
„Pietų IV“ nariai dalyvavo Kovo-11 os eitynėse nuo jų pradžios. Ir išlieka ištikimi šiai tradicijai, „Pietų IV“ nariai dalyvauja ir kituose renginiuose, todėl negalima sakyti, kad tik šiomis eitynėmis apsiroboja švenčių šventimas ir minėjimas.

  

„Sakalai Ultras“
„Sakalai Ultras“ dalyvauja nuo 2000 metų eisenoje, kurioje dalyvauti jau yra tradicija. Tai, jog ją dabar organizuoja Lietuvių Tautinos Centras, sirgalių neįtakoja. Sirgaliai neapsiriboja vien dalyvavimu eisenoje, jie dalyvauja ir kitose viešuose renginiuose švenčiu metu.

   

Ko palinkėtumėte artėjančios Kovo 11-osios proga?

   

„Pietų-IV“
Palinkėtume, nekreipti dėmesio į protestuojančius asmenis, kurie tik ir siekia pasaulio ir Lietuvos žiniasklaidoje kompromituoti Lietuvos patriotus, patriotizmą, ir Lietuvą. „Šunys ir kalės loja, o karavanas tegul toliau eina“.

  
„Sakalai Ultras“
Laikytis savo įdėjų ir niekada neišsižadėti savo mylimos komandos ir gimtosios šalies.

    

Lietuvių Tautinis Centras (LTC)

 

2011-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player

Spausk "Patinka"

Reklaminis skydelis© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30