LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

2012-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Ričardas Čekutis. Kovo 11-oji: tai mūsų šventė
2012-12-27
DSC_1010mmVisų rūšių liberalų ir lenkų šovinistų valdoma Vilniaus m. savivaldybė nutarė uždrausti patriotines Kovo 11-osios eitynes.


Oficialiai jie siūlo Lietuvos patriotams žygiuoti Upės gatve, kurioje prieš metus vyko liūdnai pagarsėjęs ir visai Lietuvai gėdą užtraukęs homoseksualistų paradas, puikiai suprasdami, kad joks savigarbą turintis ar tiesiog padorus žmogus su tokia „alternatyva“ niekada nesutiks. Sugalvotas ir motyvas: esą Gedimino prospekte kovo 11-ąją vyks valstybinės reikšmės renginiai, organizuojami savivaldybės, o pagal įstatymą jiems yra teikiama pirmenybė.

 

Vilniaus savivaldybės renginių (susirinkimų) derinimo komisijos pirmininkė Edita Tamošiūnaitė mums, Kovo 11-osios eitynių organizatoriams, įžūliai melavo, kad šią šventą visiems lietuviams dieną valdžia organizuoja kažkokius renginius. Kai jos atvirai kelis kartus visos komisijos akivaizdoje paklausiau, kokie tai renginiai ir kodėl jie tokie slapti, kad apie juos niekas nieko nežino, ji tik nerišliai sumurmėjo: „daug bus tų renginių, labai daug...“. Paklausiau, ar nebūtų įmanoma tiesiog nukelti mūsų eitynių laiką, kad nesikirstų su tais mistiniais renginiais. Buvo kategoriškai atsakyta: negalima, nes renginiai vyks... kone visą parą.

 

Kai pasakiau, kad Vilniaus m. savivaldybė, matyt, nori, jog Nepriklausomybės diena sostinėje būtų švenčiama taip, kaip Varšuvoje švenčiama lapkričio 11-oji, susilaukiau dar ir nerišlių grasinimų dėl neva prisiimamos atsakomybės...

 

Išeinant iš „visagalių“ valdininkų kabineto koridoriuje jau laukė Krašto apsaugos ministerijos (KAM) vyriausioji renginių organizatorė... Matyt, tą dieną Gedimino prospektu pirmyn-atgal bus varinėjamas KAM orkestrėlis – šventines patriotų eitynes miestiečiams turės atstoti keli nuvalkioti orkestrėlio griežiami kūrinėliai...

 

Tačiau visa tai jau ne mūsų problemos. Tikri lietuviai šventė ir švęs Kovo 11-ąją, nepaisydami visokių parsidavėlių norų ar pageidavimų. Mes jokių „leidimų“ neprašome. Mes tiesiog informuojame valdžiažmogius, kad švęsime savo šventę kaip norėsime. Ir jokios apsaugos mums nereikia, ir nieko derinti su tokia valdžia nesirengiame. Tiesiog todėl, kad ši valdžia ne mūsų, ji niekada neturėjo nieko bendro su Lietuva ir jos žmonėmis, ji tarnauja tik svetimųjų interesams su visais savo orkestrėliais.

 

Žinau, kad už tai būsime valdžios persekiojami. Ne pirmas kartas. Kai valstybės „elitas“ supuvęs, kai „viršūnės“ jau seniausiai nieko nebegali, Valstybę visada pradeda atstovauti eiliniai, paprasti žmonės. Taip buvo ir 1918-20 metais, kai Lietuvos savanoriai apgynė Nepriklausomybę, taip buvo ir šlovingo 1941-ųjų Birželio sukilimo metu, taip nutiko ir 1944-1956 metais, kai Valstybės garbę gynė Lietuvos partizanai, kol įvairūs „orkestrėlių“ fanai postringavo Vakarų Europos kurortuose apie „beprasmiškas Tėvynės aukas“. Taip bus ir dabar.

 

Kviečiu visus Lietuvos patriotus neišsigąsti Valstybės ir Tautos priešų grasinimų, susitelkti ir ateiti švęsti Kovo 11-osios į Katedros aikštę prie paminklo Didžiajam Lietuvos kunigaikščiui Gediminui. Nes tai mūsų šventė.

 

Kartu mes aiškiai atsakome visiems kosmopolitams ir kitokiems užsienio kolaborantams, Maskvos bei Briuselio saulių nešėjams: Lietuva – lietuviams, per amžius buvo ir bus!!!

 

Lietuvių Tautinio Centro pirmininkas Ričardas Čekutis

 

2011-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player

Spausk "Patinka"

Reklaminis skydelis© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30