LithuanianEnglish (United Kingdom)German (Germany-Switzerland-Austria)

2012-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Straipsniai 2014
Vilniaus Rotušės aikštėje prasidės laisvės žygis
2014-02-06
K-11-P3113609-M

Lietuvių Tautinis Centras ir Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjungą Kovo 11-ąją šiemet kviečia paminėti didžiausia Lietuvos istorijoje šventine eisena.

Kviečiame visus eisenos dalyvius Vilniaus Rotušės aikštėje rinktis 15 val.

Lygiai 16 val. nuo Rotušės pajudės motociklininkų klubo „Vorai“ motorizuota kolona, tuomet pradėsime ir pačias eitynes. Žygiuosime maršrutu: Rotušės aikštė-Vokiečių gatvė-Vilniaus gatvė-Kudirkos aikštė-Gedimino prospektas-Seimo rūmai. Prie Seimo bus įrengta scena, kur sugiedosime valstybės himną, išklausysime sveikinimo kalbas ir kartu sudainuosime kelias daugeliui gerai žinomas liaudies dainas.

Eitynių dalyviai kviečiami atsinešti savo atstovaujamų organizacijų bei valstybines ir istorines Lietuvos vėliavas, pasipuošti lietuviška simbolika ir atributika, galimi ir valstybingumo idėjas palaikantys plakatai. Netoleruosime tik imperialistinių užsienio valstybių bei viršvalstybinių darinių simbolikos, taip pat nieko bendro su Nepriklausomybės atgavimu neturinčių organizacijų simbolių ar kokių nors prekių ženklų reklamos.

Kviečiame švęsti Kovo 11-ąją linksmai ir blaiviai. Todėl visi apsvaigę asmenys bus nedelsiant šalinami iš eitynių dalyvių gretų. Be to, mūsų tvarkdariai į policijos rankas perduos visus į eiseną bandančius įsiskverbti provokatorius ar neramumus kurstančius Nepriklausomybės idėjai priešiškus asmenis. Visus eitynių dalyvius kviečiame geranoriškai vykdyti organizatorių bei lydinčiųjų policijos pareigūnų nurodymus, nekreipti dėmesio į galimas provokacijas iš šalies, nesivelti į jokius konfliktus su praeiviais ar priešiškas replikas laidančiais veikėjais.

Skaityti daugiau...
 


2011-ųjų eitynės

Get Adobe Flash player

Spausk "Patinka"

Reklaminis skydelis


feed-image RSS - užsisakyk!

© 2012 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos. El. p. info@tautiniscentras.lt, tel. (8 652) 366 30